Bİna İlaçlama

Pire, tahta kurusu, hamam böceği ve fare gibi böcek ve kemirgen türlerine karşı uyguladığımız bina ilaçlama, genellikle sıvı ilaçlama yöntemi uygulanarak yapılmaktadır. Bina ilaçlama, binadaki tüm daireler için yapılabilir aynı zamanda ortak kullanılan alanlarda (Örneğin; bodrum, apartman boşluğu, çatı vb.) da yapılabilir.

Site içinde yer alan apartmanlara daha sık uygulanan böcek ilaçlama uygulaması, müstakil evler veya çok katlı, yüksek binalar için de yapılabilir. Böcek ve kemirgenler, kısa sürede ürerler. Bu nedenle, sadece bir dairede görülen böcek probleminin, diğer dairelere de yayılmasına yol açarlar.

Böcek İlaçlama, bina ve apartmanlarda periyodik olarak yapılırsa böcek ve kemirgenlerin çoğalması ve yayılması önlenir.
Bina ilaçlama uygulamalarımızı, sıvı ilaçlama yöntemi ile, kokulu veya kokusuz olarak yapmaktayız. Tüm binanın ilaçlanması, böcek sorununun tekrar etmesini engeller. Özellikle; pire, tahtakurusu, ev faresi, çatı faresine karşı çözüm alabilmek için yoğun uygulama yapmak gereklidir. Açık alandan (bahçe gibi) binaya giren böcek ve kemirgenler ile mücadele için bina dışına da ilaçlama uygulaması yapılmalıdır.
Kaliteli böcek ilaçlarımız ile uzman teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilecek bina ilaçlama, böcek ve kemirgen sorunundan kurtulmanızı sağlayacaktır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve deneyimli teknisyenlerimizle, İstanbul, Kocaeli ve İzmir illerinde, 7/24 bina ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Eğitimli teknisyenlerimiz evinizi ve binanızı zararlılara karşı koruyacaktır.

Sizde Bina İlaçlama Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Online Başvuru Formunu Doldurarak İletişime Geçin!